ABB PxS100

Abb elektrik, 2 Temmuz 2020 ‘de imalat ve üretim endüstrisindeki basınç ölçme gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmış PxS100 basınç Transmiterini piyasaya sürüldü.

PxS100 basınç enstrümanı Güçlü, dayanıklı ve yapılandırması sayesinde su, atık su, madencilik, kağıt hamuru ve kağıt, çimento sektörlerinde tüm gereksinimleri karşılar.

Uyarlanabilir flanşlar ve konektörler kullanılarak geliştirilen PxS100 serisi, yüzlerce eşdeğer montajı, menzili ve sertifikasyon seçeneğini destekleyecek şekilde hızlı bir şekilde yapılandırılabilir.  Transmiterde bulunan HMI ( İnsan Makine Arayüzü) kullanıcının her açıdan ekrandaki değerleri rahatlıkla görebilir. Düşük ışıklı ortamlar için kolay erişilen arka aydınlatma ile kullanılabilir.

ABB PxS100 metal gövde

IP66, IP67, IP68 ve IP69K koruma sınıfına sahip olan basınç transmiteri, yüksek nem veya toz konsantrasyonunun yüksek olan ortamlarda çalışmasına. Malzemelerin nüfuz etmesine karşı koruma, ayrıca paslanmaz çelik gövdeye sahip olması PxS100 basınç transmiterini, yiyecek ve içecek sektörü uygulamaları için uygun olmasını sağlar.

ABB Pressure Products Global Ürün Hattı Yöneticisi Eugenio Volonterio açıklamasında: “PxS100 serisi, esnek ve uyarlanabilir bir tasarımda, yapılandırması kolay ve hemen kullanılabilir olan uzun bir özellik ve işlev listesini entegre ediyor. Özel ve belirli uygulamalar için tasarlanabilir. ”

PxS100 Özellikleri

Referans piyasası tarafından tanımlanan spesifikasyonlara göre PxS100 serisi,% 0,15’e kadar iyileştirme seçeneği ile% 0,25’lik bir marj ile taban hassasiyeti sağlar. Ölçer ve mutlak sensör varyantlarında mevcuttur ve 10: 1 devrik açma oranı ve tam ayarlanabilirlik ve düzenleme sayesinde 40 mbar (16 inç H2O) ile 100 bar (1450 psi) arasındaki kullanımları kapsayan beş farklı ölçüm aralığı sunar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here