Bosch Smart Home Eyes

Bosch’un Home Eyes,  dış mekan kamerası  görünüm itibari ile Dekoratif  aplik bir lambaya benzemekte dir.  Kamera bu özelliği yanı sıra geceleri  üzerinde bulunduğu led spot ışıkları yardımı ile bulunduğu ortamı aydınlatarak dış aydınlatma görevini de görmektedir. Dış ortamlara göre tasarlanan  bu akıllı kamera su geçirmemesinden dolayı rahatlıkla dış ortamlarda kullanılabilmektedir.

Home Eyes,  (Gözler-Açık) dış mekan kamerası  bulunduğu ortamdaki Wİ-Fi ağına bağlanarak akıllı telefon yardımı ile istediğniz yerden ayarlanabilir.  120 ° görüş açısına sahip kamera ile 1080p kalitede renkli video çözünürlüğünde bulunduğu ortamı rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu akıllı kamera üzerinde bulunduğu sensörler ile çevresinde bulunan nesne ve hayvanları ayırt ederek sadece ilgili olayları kaydeder.  Üzerinde bulunan mikrofon ve bir hoparlör  ile kamera  önündeki  insanlarla akıllı telefon üzerinden  rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Eyes dış mekan kamerasını kullanabilmek için Google Play Store’dan Android ve iOS üzerinden Bosch Akıllı Kamera Uygulamasını  indirerek  evde olmadığınız anlarda bile indirilen uygulamalar yardımı ile kontrol edebilirsiniz.  Eyes mekan kamerasını Bosch Akıllı Ev Kontrol Sistemlerine de uyumlu olması ile rahatlıkla akıllı ev cihazları ile bağlayabilirsiniz. Nerede olursanız olun, Eyes dış mekan kamerası, evinizin etrafında neler olup bittiğini akıllı telefon uygulamasında kayıt edilen  e-posta, SMS mesajları ile sizi haberdar eder.

bosch akili dis mekan kamerasTak kullan özeliği ile kurulumu gayet kolay olan bu ürün için sadece 220 volt beslemeye ve Wi-Fi ağına ihtiyaç vardır.

Bosch Smart Home Eyes dış mekan kamerası gündüz ve gece 1080p / Full HD çözünürlükte video ve kaliteli fotoğraflar çekiyor. Çekilen fotoraf ve kayıt edilen videolar  üzerinde bulunan 4 GB yerel belleğinde saklanır. İsterseniz harici  SD karta takarak  bütün kayıtları SD kart üzerinde saklayabilirsiniz.

Bosch Smart Home Eyes dış mekan kamerasını kurulumu

Bosch Smart Home Eyes dış mekan kamerasını istenilen yere monte edildikten sonra kameranızı bağlı olduğunuz Wi-Fi şebekesi ile bağlantı kurunuz. Kamera ve Uygulama bağlı olduğunda App yaklaşık yarım metreden kameraya göstermeniz gereken bir  QR kodu üretir. Telefonda Üretilen bu kodu kameraya göstererek  kamera ve telefonunuz daha sonra ağa bağlanır bir bip sesi duyarsınız ve kamera yeniden başlatılarak  Wi-Fi ve bulut servisinize bağlanır.

Şuan bu ürünü ebay sitesinden bulabilirsiniz.

Teknik Detaylar

Ağırlık: 750g

Bağlantı: Wifi 802.11 b / g / n 2,4 GHz

Uygunluk: Sürüm 4.4’ten Android, sürüm 9’dan iOS

Besleme gerilimi: 220 – 240 V AC 50 Hz

Aydınlatma mesafesi: 10m

Güç tüketimi: 4 W (+9 W aydınlatma)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here