En uygun e-ticaret paketi arayışına girdiğinizde çok sayıda seçeneği olduğunu; ancak bunların hem fiyat hem de kalite ve özellik yönünden birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Bunlar arasından seçim yaparken öncelikle firma seçiminizi doğru yapmanız gerekir. Yapılan işe önem verilmesi ve müşterilere kesintisiz destek sunulması sizin için her zaman avantajlı olacaktır. Paket açısından baktığınızda ihtiyaçlarınıza cevap verebilen paketi seçmeniz gerekecektir. Bu noktada e-ticaret paketi tavsiye ve önerileri sizin için yol gösterici olacaktır. Kendinize en uygun paketi tercih ederseniz, dilediğiniz zaman bunu değiştirebilme ve iptal edebilme hakkına da sahip olmalısınız. Yani size hizmeti dilediğiniz zaman iptal etme hakkı sunan bir e-ticaret altyapı hizmeti sağlayıcısıyla anlaşmalısınız.

bizkobisi

Satın alacağınız en uygun e-ticaret paketi sayesinde, sitenizi hemen kullanmaya başlayabilir, potansiyel müşterilerinizi keşfedebilir ve gelir hedeflerinize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda mağazanızın 7 gün 24 saat açık olması, sınırsız ürün seçeneği, kolay gezinme olanağı, daha düşük bütçe ile daha yüksek kazanç elde edebilme olanakları sizi doğrudan bu paketlere yönlendirecektir.

E-Ticaret Paketleri Karşılaştırması Nasıl Yapılır?

En uygun e-ticaret paketi seçimlerinizde tüm paketlerin özelliklerini incelemeniz ve kıyaslama yaparak karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Böylece direkt ihtiyacınız olan özelliklere odaklanabilir ve kendiniz için daha yararlı bir site oluşturabilirsiniz.

Kobisi e-ticaret paketleri karşılaştırması yaparken, öncelikle paketlerin kendi içerisinde Personal, Plus, Professional gibi çeşitlere ayrıldığını ve bunlara Business ile Prime paketlerin eşlik ettiğini görebilirsiniz. Bunların yanı sıra, ilk kullanıma özel e-ticaret paketleri ücretsiz olarak da sunulmaktadır. Belli süreyi ve özellikleri kapsayan ücretsiz kullanım hakkı, genellikle e-ticaret paketleri karşılaştırma tablosuna dahil edilmemekte olup, herkesin kullanımına açıktır.

Kobisi en uygun e-ticaret paketi seçmek istediğinizde, doğrudan Personal pakete yönelebilirsiniz. Paket içerisinde diğerlerinden farklı olarak kendi alan adınız, 500 ürün sergileme ve bayiler için XML gibi özellikler vardır. Bunun aksine Professional pakette 2500 ürün sergileme, pazar yeri entegrasyonu, uzman ekip telefon desteği yer alır.

En Uygun ve En İyi E-Ticaret Paketi Tavsiyeleri

ticaret paket özellikleri

E-ticaret paket fiyatları seçtiğiniz paketin özelliklerine göre farklılık gösterir. Örneğin, ücretsiz paket daha temel özelliklere sahipken, prime ve business paket içerisinde daha fazla detay yer almaktadır. E-ticaret paketleri karşılaştırması yaparak, hem özellikler hem de e ticaret paket fiyatları hakkında daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sektörde uzman ve deneyimli olan Kobisi, başta e-ticaret paket fiyatları olmak üzere her zaman size en uygun desteği sunmaktadır. İnternet sitesine özel indirimlerin yapılması sayesinde daha uygun fiyat aralıklarını da görebilirsiniz. Kobisi avantajlarından faydalanabilmek için tek tıkla mağazanızı açabilirsiniz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here