Eplan ePulse

Eplan ePulse, Dünyanın dört bir yanından gelen veri ve projeleri, disiplinleri ve mühendisleri bir araya getiren eksiksiz bir bulut tabanlı sistem ağının temelidir.

Eplan mühendislik işlerinde daha fazla esneklik ve kullanım kolaylığı sağlamak adına Eplan 2.9 sürümü için veri portalı epulse piyasaya sürdü. Veri Portalı’ndaki yenilikler, web üzerinden tasarım mühendisliği için kullanıcılara ürün katalogları arasında kullanım ve gezinmeyi daha rahat ve sezgisel hale getiren kullanıcı arayüzü ve akıllı arama işlevidir.

Yeni EPLAN Veri Portalı ve bu web tabanlı uygulama piyasaya sürüldü ve artık sadece EPLAN ePulse bulut ortamında kullanılabiliyor. EPLAN Platformunun mevcut 2.9 sürümünü kullanan kullanıcılar, www.epulse.com adresinden ücretsiz kayıt olarak erişebilir ve üretici taraflarının giderek artan yüksek kaliteli ürün kataloglarına hemen başvurabilir.

Eplan 2.9 ePulse

Eplan ePulse: Bulut Ortamında Veri Portalı

Veri Portalı, Haziran 2020’den beri ePulse’a entegre edilmiştir. Böylece, erişim Eplan uygulama dışı değil, aynı zamanda herhangi bir Internet özellikli konumu ve evden işten yapılır. Bir kerelik kayıttan sonra ePulse, Eplan eView veya eBuild gibi diğer çekici bulut uygulamalarına erişim sunar.

Cloud Master Data Direktörü Timm Hauschke açıklamasında: “Bileşen verilerinin EPLAN belgelerine doğrudan aktarılması, müşterilerimiz için tasarım çabalarından tasarruf sağlıyor ve makineler ve tesisler üzerindeki sistem belgelerinin kalitesini artırıyor.” EPLAN Platformunu temel alan tüm çözümlerin web üzerindeki hizmete eşit erişimi vardır.

EPLAN Veri Portalı’nın EPLAN ePulse’a entegrasyonu 300’den fazla malzeme ve cihaz üreticisinin kataloğunu güncelleyerek kullanıcılara doğrudan indirilebilir imkanı sunar. Bu durumda, Çeşitli tesis planlarındaki verilerin sunumu her zaman tek tip bir kaynağa dayandığından, kullanıcılar proje planlamasının başlangıcından işletmeye almaya kadar önemli ölçüde daha hızlı çalışır.

EPLAN ePulse verilere ek olarak, şematik makrolar, çeşitli dillerdeki aygıtlar hakkında bilgi, görüntü önizleme, belgeler ve ek bilgiler de içerir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here