ısıtmax

Isıtmax tarafından projelerin verildiği sulu yerden ısıtmaya uygun rezidanslar, konutlar, iş yerleri ve sanayi bölgeleri için kablolar ve şilteler satın alınabiliyor. Hangi ürünün ne kadar boyuta sahip olması gerektiği, nasıl döşenmesi gerektiğiyle ilgili görüşmeleri direkt olarak firmayla yapabilirsiniz.

Isıtmax Çatı Isıtma Sistemleri

Isıtma sistemlerinde sadece toprak zemine, beton zemine veya üzerini mermer kaplamayı planladığınız bir zemine döşeme yapmak zorunda değilsiniz. Daha zorlu şartlara sahip olan, üzerinde çim bulunmasını istediğiniz veya üzeri genellikle sulu olacak bir ortam için de Isıtmax ürünlerinden faydalanmanız mümkündür. Başta çatılar ve halı sahalar olmak üzere, bu alanda en zorlu projelerin oluşturulduğu bölgeler için yerden ısıtma sistemlerinde kaliteye ve uzun ömürlülüğe dikkat edilmesi gerekmektedir.

Sadece şilteler ve borular gönderilmediği için, cihazlarda herhangi bir sızıntı oluşmaması, dış katmanlardan gelen suyun cihaza zarar vermemesi ve ulaşmaması için özel kaplamalar yapılmıştır. Örnek olarak yıl boyunca 3 ila 6 ay arasında yoğun kar yağışı olan bir bölgede çatınız için ısıtma sistemleri döşenmesini istediğinizde, çatıda yıl boyunca kar ve buz birikintisi oluşmayacaktır. Ortalama bir ısıyla, yaklaşık bir saat içerisinde tüm biriken buzu ve karı çözebilir, çatıda ısı kaybının önüne geçebilirsiniz.

Isıtmax Rampa Isıtma Sistemleri

Yükseklik veya ısıtma sistemlerinin üzerinde kullanılacak olan materyalin, projeye olumsuz etkisi bulunmamasına özen gösterilerek üretimler yapılıyor. Çatı ısıtmalarında, rampa ısıtmalarında, sanayi kuruluşlarındaki uzun süre ve yüksek derecelerde ısıtma gereksinimi olan bölgelerde özel projelerden yararlanılması gerekiyor. Isıtmax ile iletişime geçmeniz halinde, ihtiyaç duyabileceğiniz ve sistemi yerleştireceğiniz bölgeye yönelik tüm malzemelerin yer aldığı özel bir paket, uygun fiyatla oluşturulacaktır.

Isıtmax Hakkında

1995 yılından bu yana sektörde olan ve 25 yıldan uzun süredir tecrübesini yerden ısıtma sistemlerine borçlu olan Isıtmax, Türkiye’nin her yerine hizmet veriyor. Yerden ısıtma, kar ve buz eritme araçları, dikey ve yatay yerleştirmeye yönelik hazırlanmış projelerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ürünleriyle ilgi görmektedir. İletişime geçmek için 0532 662 97 92 numaralı telefonu kullanabilir veya direkt olarak info@Isıtmax.com elektronik posta adresine mail gönderebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here