Ana sayfa Kullanım Şartı Ve Gizlilik

Kullanım Şartı Ve Gizlilik

www.Elektrikde.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarına saygı duyar ve sitemizde geçirdiğiniz zaman içinde bunu sağlamak için çalışıyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Reklamlar

Sitemizde dışarıdan şirketlerin reklamlarını yayınlamaktayız (Google, v.s.). Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu sirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir ve bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Biz Google Adsense, vb. şirketler ile çalışmaktayız lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Dış Bağlantılar

www.Elektrikde.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı verebilmektedir www.Elektrikde.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

www.Elektrikde.com Sitesinde yayınlanan içeriklerin doğruluğu site tarafından garanti verilemez. Sitemizde yayınlanan içerklerde eksik yada hatalı bilgilerde olabilir. Sitemizde yayınlanan içeriklere göre yapılan uygulamalarda sitemiz sorumlu değildir.
Sitemiz teklif haklarına hassasiyetle önem vermektedir. Eğer sitemiz içersinde yanlış bilgi, hatalı içerik veya sizlerin ve başka kişilerin, kopya içerik veya kurumların haklarını ihlal eden içerikler varsa sitemizi bilgilendirin bizlerde sizleri dikkate alarak en kısa zamanda kontrol edip içeriği kaldıralım.
Sitemizde bulunan içerikleri kaynak göstermek koşuluyla paylaşabilirsiniz.