Online Elektrik Malzeme Satış Siteleri

Online Elektrik-Elektronik malzeme satış siteleri, internet üzerinden elektrik malzemelerinin satışını yapan web siteleridir. Sizler için hazırlamış olduğumuz E-ticaret yapan siteler, genellikle elektrik tesisat malzemeleri, aydınlatma ürünleri, güç kaynakları, elektromekanik cihazlar, otomasyon ürünleri, endüstriyel elektronik, elektronik malzeme, Arduino ve Robotik bileşenleri gibi birçok ürünü müşterilerine sunarlar.

Elektrik şalt malzeme satış firmaları, kurdukları e-ticaret siteleri ile müşterilerine elektrik malzemeleri satarlar. Bu siteler, evlerde, iş yerlerinde, sanayi tesislerinde, elektrik panolarında ve diğer elektrik uygulamalarında kullanılan birçok farklı elektrik malzemesi satarlar.

Online elektrik malzeme satış sitelerinin avantajlarından bir diğeri, ürün fiyatlarının mağazalara göre daha düşük olmasıdır. Fiyatların daha uygun olmasının yanı sıra, müşterilerine özel verdikleri kupon ve promosyon indirimleri sayesinde, daha çok ilgi çekerler.

Çevrimiçi olarak elektrikli ürünler satın almak bu siteleri cazip kılan bir başka avantajdır. Müşterilerin bu sayede mağazaya gitme veya ürünü taşıma gibi zahmetlere katlanmaz.

Aradığınız belirli elektrik ve elektronik malzemeleri bulmanıza yardımcı olmak için internetten elektrik, otomasyon ve elektronik malzeme satan E-ticaret sitelerini listeledik.

1. AN-EL ELEKTRO TEKNİK SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

An-EL

An-El Elektroteknik, merkezi Gaziantep olan, online elektrik malzemeleri satan bir şirkettir. Gaziantep’e ilk elektriğin geldiği 1950’li yıllardan günümüze kadar elektrik sektöründe yer almaktadır. 60000 m2 kapalı alan üzerine kurulu şirket, 70 yıldan fazla tecrübesi ve 8000’den fazla ürün çeşidiyle müşterilerin memnuniyeti için hizmet vermektedir.

An-El Elektroteknik, Elektrik Sektöründe Dünya ve Türkiye’nin en iyi üreticileri olan Schneider Electric, Philips, Entes, Astor Weidmüller, Gersan Elektrik, Phoenix Contact gibi firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

An-El Elektroteknik yakın zamandaki referans işleri arasında, Sönmez Hammadde Plastik adlı firmaya yaptığı 7000 kW gücündeki Çatı GES, Merinos Halı firmasına yaptığı 7000 KVA gücündeki işi,  Ormes 2’ye yaptığı 1152 KWP gücünde GES işleri yer almaktadır.

https://anelelektromarket.com

2. Doren Enerji Üretim Elektrik Elektronik San. Ve Tic A.Ş

ardaexpress

Doren Enerji, 10 yıldan fazla süredir, endüstriyel otomasyon sektöründe faaliyet gösteren firmadır. Firma, ürün satışı, uygulaması ve satış sonrası hizmetini sunmaktadır. Doren Enerji Üretim A.Ş., Schneider Electric, Omron, Weidmüller, APC gibi Dünya çapında lider markaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

Firma, tanınmış markalara ait ürünlerin satışını ardaexpress.com e-ticaret sitesi üzerinden yapmaktadır. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ön planda bulunduran Doren Enerji, Türkiye ve Dünya çapında müşterilerine, e-ticaret sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Sitede, endüstriyel otomasyon ürünlerinden tüketici elektroniğine,  küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine dek birçok farklı kategoride ürün bulunmaktadır.

Firma, bu markaların yanı sıra, Omron, Weidmüller, Fluke, Viko, Würth, Mutlusan, Kenwood gibi sektöründe kalitesi ile tanınmış markaların da yurtiçi bayii ve distribütörlüğünü yürütmektedir.

https://www.ardaexpress.com

3. ÇAĞRI E-TİCARET ELEKTRİK İNŞAAT HIRDAVAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

elektrikmalzemesi

Çağrı Elektrik, 1994 yılında, İstanbul’un önemli sanayi ve yerleşim merkezlerinde biri olan Beylikdüzü’nde kurulmuştur. Firma kurulduğu günden günümüze kadar ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen bir politika izlemiştir.

Ürün çeşitliliği, müşteri ilişkiler, uzman kadrosu, insana, çevreye ve toplumsal değerlere verdiği önem sayesinde sektörün önemi markası haline gelmiştir. Firma, elektrikmalzemesi.com e-ticaret web sitesi üzerinden, aydınlatma, elektrik tesisat malzemeleri, elektronik, kablolar, pano otomasyon, priz ve fişler ve şalt malzemeleri kategorilerinde birçok ürün satmaktadır.

Firmanın, İstanbul’da 4 adet, Kocaeli, Tekirdağ ve Ankara illerinde 1’er adet olmak üzere toplam 7 adet şubesi bulunmaktadır.

https://www.elektrikmalzemesi.com

4. ElektroFors Elektrik Elektronik Mak.Otom. San. ve Tic. LTD. ŞTİ

elektrofors

Elektrofors firması, elektriğe yön verenlerin tercihi sloganıyla çıktığı e-ticaret serüveninde kısa zamanda iyi işler başarmış bir firmadır. 2020 yılında yola çıktığı e-ticaret yolculuğunda, büyük başarılar elde eden firma, binlerce müşterisine siparişlerini ulaştırmayı başarmıştır.

2 yıl gibi kısa bir sürede, sevilen ve takdir edilen bir firmayı başaran Elektrofors,  başta Schneider Electric, Siemenes, Hes Kablo olmak üzere birçok markanın ürünlerini satmaktadır.

2022 yılında ilk ve tek Schneider Elektrik Online Satış Partneri olarak hizmet vermeye başlayan Elektrofors, hizmet kalitesinden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde büyümüştür. Müşterilerine, Size kusursuz bir hizmet sunabilmek için, tedarikten, depolamaya, paketlemeden, kargolamaya kadar siparişlerinin her alanında özenle işlemlerini yürütmektedir. Sadece ürün satışında değil, satış sonrası hizmetler politikasıyla da üstün bir hizmet deneyimi yaşatmanın gayretini göstermektedir.

https://www.elektrofors.com

5. Ümelsan Elk. İnş. Day. Tük. Mal. San. Tic. Ltd. Şti.

elektromarketim

Yalova’da 1990 yılında taahhüt hizmetiyle iş hayatına başlayan firma, 1995 yılında Ümelsan Elektrik İnş. Day. Tük. Mal. San. ve Tic. Ltd. Şti. isimli şirketi kurarak, elektrik malzemeleri toptan satışı yapmaya başlamıştır. Her geçen gün kendini geliştirerek, yenilik ve istikrarlı bir kuruluş olmayı başarmıştır.

2019 yılında, Elektromarketim Bilişim Hizmetleri ve Elektronik Ticaret A.Ş.,  elektromarketim.com e-ticarat web sitesiyle, dijital dünyaya adım atmıştır. Gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, daha kısa sürede daha çok müşteriye ulaşmalarını sağlamıştır.

Elektromarketim.com online elektrik malzeme sitesinde, aydınlatma, otomasyon ve şalt malzemeleri, kablolar, makine ve el aletleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma ürünleri, matkaplar, kaldırma ve iş güvenliği ekipmanları, tamirat ve yapı malzemeleri, bahçe ürünleri, test ve ölçü aletleri gibi birçok farklı kategoride binlerce elektrik ve elektronik ürünleri satılmaktadır.

https://www.elektromarketim.com/

6. ELPİM MAK. İNŞ. ELK. MLZ. PAZ. TİC. VE SAN A.Ş.

elpimshop

Elpim A.Ş, 1989 yılında merkezi Sakarya Erenler olan elektrik – elektronik  sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Müşteri odaklı yaklaşımı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve fiyat performansıyla sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Şirket, elpimshop.com e-ticaret web sitesiyle dijital dünyaya adım atmıştır. Sitede, aydınlatma, şalt, otomasyon, kablo, anahtar & priz, elektrik & tesisat ana kategorilerinin altında bulunan alt kategorilerde binlerce ürün, uygun fiyatlar ve ödeme koşulları satışa sunulmuştur.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak, kurumsal ve perakende müşteri pazarını geliştirmeyi amaçlayan firma, sektördeki gelişmeleri takip ederek, ‘Sürekli Gelişim’’ felsefesi ile sektörde vazgeçilmez olmayı hedeflemektedir.

https://www.elpimshop.com

7. Ferpa Elektrik Pazarlama İnşaat ve Taahhüt Anonim Şirketi

ferpa

Firma, 2019 yılında kurduğu ferpa.com.tr e-ticaret web sitesiyle, birçok elektrik malzemesini online olarak satarak, müşterilerine ulaştırmaktadır. Merkezi İzmir ili Konak ilçesi olan firma, online elektrik malzeme satış sitesiyle, aydınlatma, elektrik tesisat, anahtar ve priz, zayıf akım kabloları, enerji kabloları, şalt ve otomasyon ve güvenlik kategorilerinde ürünler satmaktadır.

Schneider, Federal, Öznur, Reçber, Entes, Mavili, Pelsan, Bemis, Legrand, Mutlusan, Ovivo, Günsan, Audio gibi sektöründe kalitesi ile tanınmış Dünya ve Türkiye pazarında lider markaların ürünlerini satmaktadır.

https://www.ferpa.com.tr

8. Galip Mühendislik Elektrik San. Tic. A.Ş

galektra

Galip Mühendislik Elektrik San. Tic. A.Ş unvanıyla 1989 yılında Samsun’da kurulmuş olan firma, başlangıçta elektrik taahhüt işleri ile başlayan faaliyetlerine başlamıştır. Sonraki dönemde elektrik malzeme satışıyla günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmüştür.

Samsun Tekkeköy-Kutlukent’te bulunan firmanın merkezi dışında, 5000m2 alana sahip deposu bulunmaktadır. Şirketin, Samsun Kutlukent Şubesi, Samsun Bulvar Şubesi, Ankara Ostim Şubesi ve Trabzon, Rize, Erzurum illerinde şubeleri bulunmaktadır. Satış temsilcileri ile müşterilerine sorunsuz hizmet sunan şirket, güçlü dağıtım servisi ile müşterilerinin siparişlerini zamanında adresine teslim etmektedir.

Firma, elektrik sektörünün Dünya’daki ve Türkiye’deki güçlü firmalarının bayiliklerini yaparak, müşterilerine, daha kaliteli ve uygun ürünler sunmaktadır. Önce güven sloganıyla hareket eden şirket, galektra.com e-ticaret web sitesinde birçok kategoride binlerde ürünün satışını, 33 yıllık bilgi ve tecrübesiyle gerçekleştirmektedir.

https://www.galektra.com

9. Mavro Elektrik Elektronik

3faz

Mavro Elektrik Elektronik, 2006 yılında elektrikmalzemesi.net e-ticaret web sitesiyle online olarak elektrik malzemesi satmaya başlamıştır. 2013 yılında, alan isim değişikliği yaparak 3faz.com olarak elektrik malzemesi satışı konusundaki faaliyetlerine devam etmiştir.

27. Yılını dolduran İPEK ELEKTRİKMÜH SAN VE TİC LTD ŞTİ yöneticisi VEYSEL İPEKÇİ tarafından tekrar aktif edilen sistem sayesinde, müşterilerine uygun fiyatlı ürünler satmayı hedeflemektedir. Şirket ve Elektrikçilere özel ve spesifik birçok ürünün bulunduğu sitede, ürünlerin teknik bilgileri en iyi şekilde açıklamıştır.

En iyi fiyat ve kaliteli ürün politikasıyla satışlarına devam eden 3faz.com sitesinde, aydınlatma, otomasyon, ev elektriği, altyapı, şalt, güç kaynağı, güvenlik, ses pano, data ve sarf malzeme kategorilerinde birçok ürün bulunmaktadır.

https://www.3faz.com

10. TÜMPA ELEKTRİK MALZEMELERİ TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş

tumpaelektrik

Tümpa Elektrik, 1990 yılından günümüze, elektrik ve aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Sanayi ve ticari ürünlerinin, ithalatı, ihracatı ve pazarlaması yapmaktadır. Modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde toplayan şirket, sektöründe Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır.

Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün hacmine sahip kuruluşlarından başta ABB, Siemens, Philips, Prysmian, Viko olmak üzere alanında lider birçok global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde iş birliğini yapmaktadır.

15.000 m2 depo hacmine sahip şirket, online.tumpaelektrik.com web sitesi üzerinden Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat ile kaliteli ürünler ulaştırmaktadır. 50 farklı araçtan oluşan filo gücüyle aynı gün teslimat konusuna önem vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti politikası izleyen firma, şalt malzemeler, sarf malzemeler, kablo, aydınlatma, anahtar/priz, iletişim sistemleri, ısıtıcı/soğutucu ve bant/yapıştırıcılar kategorilerinde ürünler satmaktadır.

https://online.tumpaelektrik.com

11. KRC Elektro Market A.Ş.

krcelektromarket

2004 yılı Mayıs ayında sadece 3 personelle Eskişehir’de işe başlayan KRC Elektromarket, müşteri memnuniyeti ve sunduğu kaliteli ürün hizmet politikasıyla, günümüzde 16 şubeye ulaşmıştır. 2006 yılında Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına girip, 2015 yılı Mart ayında, anonim şirkete dönüşerek 120’nin üzerinde personelle müşterilerinin sektöre yön vermeye başlamıştır.

Kuruluşundan bugüne, 600’ü aşkın marka, 200.000’in üzerinde stok kartı, 40.000’in üzerinde stok kalemi, 80.000’in üzerinde hareketli ürün, 200’ün üzerinde bayilik ve 40’ın üzerinde aracı bünyesinde katmıştır. KRC Elektro Market; Siemens, Legrand, Phoenix Contact, 3M gibi sektörün lideri olan birçok markayla çalışmaktadır.

Teknolojiyi ve inovasyonu kendine ilke edinen şirket, krcelektromarket.com online e-ticaret web sitesi üzerinden yaptığı satışlarda, ihtiyaç duyulan her ürünü satmayı vaat etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket, aktif çalışan lojistik gücüyle, %90 oranında siparişleri 1 gün içerisinde teslim ederek diğer firmalardan ayrışmaktadır.  Bu hızlı teslimat sürecinin kısa olmasını bir ayrıcalık değil, müşterinin bir hakkı gibi gördüğünü belirterek, müşterilerine verdiği önemi dile getirmektedir.

https://krcelektromarket.com/

12. Robotistan | Elektronik Malzeme Marketi

robotistan

Düşün, tasarla, üret sloganıyla 2010 yılında bir öğrenci ekibi olarak yola çıkan Robotistan, ürettiği kartları ve robot kitlerini satarak ar-ge bütçesi oluşturma hayaliyle e-ticaret sitesi açmıştır. Hayallerle başladıkları başladıklarını belirttikleri bu yolun uzun ve zorlu bir yol olacağını bilseler de hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürdüklerini görüyoruz.

Öğrenci bütçesiyle kurulan bir şirket, artan tüketim döngüsünü fırsata çevirerek, bu talebi karşılamanın tek yolunun üretim olduğu düşüncesiyle AR-GE çalışmalarına önem vermektedir.

Şirket, kurduğu robotistan.com online e-ticaret sitesi üzerinden, Arduino, Raspberry Pi, 3D, Eğitici Setler, Elektronik Kart, Motor, Sensör, Güç Kaynağı – Batarya, Kablosuz Haberleşme, Protipleme / Lehimleme, Mekanik, Komponent, Ölçü ve Test Aleti, Drone vb. birçok farklı kategoride binlerce farklı ürün çeşitliliğiyle satış yapmaktadır.

Robotistan, Adafruit, Arduino,  Ben Maker, Creality, DFRobot,Sun, Feetech, Hongsense, Makeblock, Matatalaab EDU, Micro:bit, Seven, Pololu Robotics&Electronics, Power HD, Raspberry Pi, SeeedStudio, SixFab, Sparkfun Electronics, Stemist, Tees, Tinylab, Twin, Ultimaker, WabesShare, Zaxe gibi sektöründe lider birçok markanın  distribütörlünü yapmaktadır.

https://www.robotistan.com

13. ROBOCOMBO TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

robocombo

Hayal et ve Yap sloganıyla, genç, dinamik, tecrübeli ve girişimci bir ekipten aldığı güçle yola çıkan Robocombo.com, en büyük hedefinin, üretmenin, çok basit olsa bile hayal edilen bir projeyi hayata geçirmenin verdiği hazzı ve heyecanı yaşatmak olduğunu belirtiyor.

Robocombo, bilişim yayıncılığının yeni yüzü KODLAB ile yaptığı iş ortaklığı ile gücüne güç katmıştır. Hobi elektronik, robotik ve mekatronik alanlarındaki geniş ürün yelpazesini, birçok müşterisine ulaştırmaktadır. Yurtiçi ve yurt dışında birçok iş ortaklığı bulunan Robocombo, her geçen gün yeni üreticilerle görüşmekte ve büyümeye devam etmektedir.

Robocombo.com, öğrencilerden öğretmenlere, makerler’dan profesyonellere kadar elektronik ile ilgilenen, 7’den 70’e her yaşta kesime hitap etmektedir. Firma, hobi elektronik ile ilgilenen herkesin çalışmasına katkı sağlamak öncelikli hedefleri olduğunu belirtmektedir.

Robocombo.com online e-ticaret sitesinde, Arduino, Raspberry Pi, Geliştirme Kartları, Motor ve Sürücüler, Elektronik Kartlar, Kablosuz İletişim, Devre Elemanları, Güç Kaynakları, Sensörler, Robotik Ürünler, Drone ve Bileşenler, 3D Yazıcı ve Tarayıcılar, Eğitim ve Setler gibi birçok farklı kategoride binlerce farklı ürün yer almaktadır.

https://www.robocombo.com

14. İNT-EL INTERNATIONAL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

direncnet

1979 yılında İstanbul merkezli bir firma olarak hizmet vermeye başlayan İNT-EL INTERNATIONAL ELEKTRONİK, elektronik komponent sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden, günümüze kadar Dünya elektronik teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişmektedir.

Geçmişten gelen bilgi ve tecrübesini online satış ile birleştiren firma, direnc.net e-ticaret sitesini kurmuştur. Sitede, Mikrodenetleyiciler, Arduino, Raspberry Pi, Geliştirme Kartları, Lcd ve Display, Sensör ve Modüller, Kablosuz Haberleşme, 3D Printer ve CNC, Ölçüm ve Test Aletleri, Havya ve Ekipmanlar, Entegreler, Yarı İletkenler, Direnç, Kondansatör, Diyot, Röle, Motor ve Motor Sürücüler, Robotik – Drone – Eğitim, Programlama Kartları ve bunlar dışında onlarca farklı kategoride binlerce ürün yer almaktadır.

Dünya markası olan ürünleri, kullanıcılarına en uygun fiyatlarla ulaştırmayı amaçlayan şirket, kaliteli, doğru ve hızlı hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan İNT-EL INTERNATIONAL ELEKTRONİK, ülkemizde ve bölgemizde lider firmayı olmayı hedeflemektedir.

Firma, Direnc.net e-ticaret sitesi üzerinden, her çeşit elektronik komponent talebini karşılayabilmek amacıyla sürekli olarak portföyünü ve ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmektir.

https://www.direnc.net

15. GİLBO Elektronik Makine Enerji Gıda İnş. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

robotsepeti

GİLBO, “Küresel teknoloji eğitimini, yerelde uygulamak” mottosuyla yola çıkan, İstanbul merekzli bir firmadır. En son robotik ve 3D teknolojilerini Türkiye’deki eğitim kurumlarına entegre etmeyi ve eğitimde dönüşümde öncü olmayı kendi amaç edinmiştir.

GİLBO, Türkiye’nin en büyük kurumsal eğitim teknolojileri çözümü sunan firmasıdır. Yeni nesil teknoloji eğitimleri için başta ROBOTIS ve Flashforge olmak üzere 30’un üzerinde exlusive distribütörlüğü ve 40’dan fazla marka ile geniş dağıtım anlaşmaları bulunmaktadır.

10 yıldan fazla süredir Türkiye’ye hizmet veren GİLBO, robotsepeti.com markası ile perakende hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra Kore’li STEAM Education Associaton ile eğitim ve yarışmalar içeren işbirliği anlaşması vardır. Bu bağlamda STEAM CUP Turkey robotik yarışmaları, STEAM CAMP, Hackathon etkinlikleri ve yeni nesil eğitmen eğitimleri ücretsiz olarak Türkiye’de yapmaktadır.

Robotsepeti.com e-ticaret sitesi üzerinden, Eğitim Seti, Arduino, Raspberry Pi, Robot Platformu, Motor, Mekanik/Hırdavat, Tekerlek, Geliştirme Kartı/Shield, Elektronik Kart, Sensör, Komponent, Araç Gereç, Test ve Ölçü Aletleri, Güç Kaynağı ve Batarya, 3D, Drone, Bilgisayar ve Parçaları, Oyuncak, Egitim/Kitap, Radyasyon Koruyucu kategorilerde, binlerce ürün satışı yapmaktadır.

https://www.robotsepeti.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here