Ana sayfa Reklam

Reklam

Elektrikde.com 2016 yılında yayın hayatına giren Elektrik ve Endüstriyel Otomasyon dünyasına kendisini adamış dijital medya platformudur. Elektrikde’nin amacı, bilginin ve Elektrik mühendisliği, yenilenebilir enerji, elektronik, Endüstriyel Otomasyon vb ile ilgili sektörün en son haberlerin yayılmasını kolaylaştırmak için günlük haber analizi ve teknik bilgi paylaşan dijital medya platformudur.

Sizlerde İlgili ürün ve hizmetlerinize ihtiyaç duyan müşterilere dijital dünyada ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hedef kitlemiz, mühendisler, teknikerler, firma sahipleri, elektrikli ekipmanların Elektrik tasarımcılarını, danışmanlarını, yüklenicilerini, tesisatçılarını, tedarikçilerini ve üreticilerini içermektedir.

Bütçeniz veya hedefleriniz ne olursa olsun, pazarlama ve reklamcılık çözümlerimiz, işletmenizi ileriye taşıyacak ve sizi hedef kitlenizin önüne koyacak şekilde tasarlanmıştır. Marka bilinirliği, bağlamsal endüstri konumlandırma, düşünce liderliği ve olası satış yaratma, içerik oluşturma ve barındırmaya kadar her şeyi sunuyoruz.

Fiyatlandırma ve daha fazla bilgi için lütfen bize istekte bulunan bir e-posta gönderin; ekibimiz, belirli hedeflerinizi belirlemek ve reklamcılık seçeneklerimizi ayrıntılı olarak tartışmak üzere kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.

Neden internet reklamcılığı Alıyorum?

 Artan Satışlar

İnternet üzerinden reklam vermek geleneksel reklamcılığın aksine,  işletme için giderek daha erişilebilir hale gelir ve hedef kitlenize hızlı, kolay, verimli ve uygun bir şekilde ulaşmanızı sağlar . Sitemizde hemen hemen tüm ziyaretçiler, elektrik mühendisliği, güç tasarımı, endüstri ve otomasyon ile ilgili potansiyel alıcıları hedeflemektedir.

Küçük gider – Büyük kazanç

Pazardaki görünürlüğünüzü artırmak için internet olanaklarını kullanın. Dünyanın en iyi caddelerinden birinde, yılın 365 günü, günün 24 saati açık , çekici bir mağazanız olduğunu hayal edin . İnternet reklamcılığına yatırım yaptığınızda tüm yaşamları boyunca arayan ve varlığınızı bile bilmeyen binlerce insan tarafından otomatik olarak görünür hale gelirsiniz!

Şirket İmajı

Şirketinizin imajını geliştirin. Akıllı oluşturulan Reklam, birçok potansiyel alıcı ve iş ortağının yanı sıra portala bir reklam yerleştirmek için en cazip yerleri de çekebilir.

Zaman Tasarrufu

Bir Reklam yerleştirmek, hangi şehirden olursanız olun, Reklamınızın resmini e-postamıza göndermek kadar kolay olabilir.

Rakiplerinizin Önüne Geçin

Rakipleriniz hala kendilerinin reklamını yapmıyorsa bize reklam vererek bir adım önde olun. Rakipleriniz zaten reklam yapıyorsa geride kalan kişi olmayın, kendi Reklamınızı yerleştirin. Potansiyelimizi kullanın, hayal edebileceğinizden daha yararlı olabilir.