siemens logo 8

Siemens Endüstri Otomasyon Bölümünün havalandırma, güneş enerjisi tesisleri, basit makinalar, endüstri, konveyör bantları, sulama, iklimlendirme, otomatik taşıma sistemleri, araba yıkama tesisleri, Balık yetiştiriciliğinde ve bina otomasyonları gibi küçük otomasyon çözümleri için geliştirdikleri Siemens logo 8serisi yenilenen tasarımıyla beraber web sunucusu ve ethernet arabirimi ile donatılarak 8 yeni birim içermektedir. Ve bir önceki model gibi kompak tasarıma sahiptir.

Farklı gerilim çeşitlerine göre tasarlanmış 8 temel birim ve satır başına 16 karakter ile 6 satırlı ekran ve üç farklı renk e ayarlanabilen beyaz, turuncu ve kırmızı arka plan aydınlatmasına sahip ve üç analog modül, yedi dijital modül, çeşitli güç kaynağı modülleride yer alıyor.Genişletme dijital ve analog G / Ç modülleri
LOGO 8 ürün ailesi ve önceki modüllerle uyumludur ve program yüklenebilir ayrıca siemens logo 8 serisi bütün simatic S7 sistemleriylede rahatlıkla haberleşme sağlanabilir.
Dahili web sunucusuna sahip olan logo 8 WLAN ve internet üzerinden izleme ve kontrol yapmak kolaydır. FireFox, Chrome ve Internet Explorer internet tarayıcılarına göre tasarlanmıştır.

Web sunucusu yazılım içinde tek bir tıkla kolayca yapılandırılabiliyor; HTML programlama bilgisi gerekmiyor.
siemens LOGO 8 kullanarak akıllı cep telefonu aracılığıyla Sisteme bağlı olarak otomatik hata metin uyarıları mesajları
GPS sayesinde bulunduğu konumu belirleme, alarmlar, ve akıllı cep telefonları ve tabletler üzerinden rapor izleme ve gelen metin mesajlarından gelen program kontrol komutları ile müdahale etmek Yeni tasarım görünüş ve dokunuşuyla görüntülü ekranı önceki versiyonlarda yazılan programların kolay bir şekilde dönüştürülebiliyor olması Ve ekranda üç ayrı yazılan program görüntülenebiliniyor.

Ethernet arayüzü programlama veya TDE için yalnızca standart Ethernet kablosu yeterli oluyor.

Dört çıkışlı Ethernet switch’ e sahip olan logo 8 CMS ile lokal ethernet ağları oluşturmak mümkün olabiliyor..

Program Kapasitesi 31 x 31 Blok
Ağ tipi Ethernet
Maksimum Çalışma Sıcaklığı + 55 ° C
Kullanılan Programlama Dili FBD, Ladder Mantığı
Montaj Şekli raya geçmeli
Besleme voltajı 24 V
Çıkış Akımı 10 A
İletişim Bağlantı Noktası Türü RJ45

1 YORUM

  1. Logo cihazların internet bağlantısı nasıl yapılıyor. WiFi ile mi? Mobil sim kart ile internet sağlayabilir miyiz? Yada wifiden internet kablosu mu çekilmesi gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here