Simatic ITP1000

Siemens Simatic Endüstriyel Tablet Pc, Simatic ITP1000 modeli ile asla durmayan bir cihaza imza attı. Ürünün en büyük avantajlarından biri de tableti endüstriyel ortamlar için uygun hale getiren dayanıklı pili. Uzun pil ömrü sayesinde endüstriyel olarak kullanılabilen Siemens Simatic Endüstriyel Tablet Pc kullanıcılarına esneklik sağlamakta.

Simatic ITP1000 modeli ile Siemens gerçekten dayanıklı ve uzun ömürlü bir cihaz ortaya koymuştur. Cihazda bulunan TPM2.0 desteği cihazın 16 GB Ram’e sahip olmasına olanak sağlar. Yüksek RAM boyutuna sahip olmak ise yüksek seviyeli grafik performansını olanaklı sağlayarak elinizin altında güçlü bir asistan olmasının rahatlığını hissettirir.

Mekanik Sağlamlığı ile Siemens Simatic ITP100

Mekanik sağlamlığı ile Siemens Simatic ITP modeli yüksek derecede elektriksel sağlamlığa da sahiptir. Fonksiyon tuşları sayesinde kolayca yapılandırılabilmektedir. Böylece endüstriyel anlamda size sağlıklı ve kaliteli işler yapma imkanı sağlayacak bir asistana sahip olursunuz.

Endüstriyel alanda kullanılacak olan ürünlerin ve tabletlerin büyük oranda sağlam olması gerekir. Uzun zaman boyunca kullanılan bu ürünlerin pil ömrünün sağlıklı ve kuvvetli olması büyük önem taşır. Güçlü pil ömrüne sahip olan ürünler sahiplerine çok daha rahat çalışma imkanları sağlar ve sürekli kontrol etme zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Kontrol Simgeleme Sistemleri İçin İdeal Çözüm: Siemens Simatic Endüstriyel Tablet PC

Kontrol simgeleme sistemleri için ideal çözüm Siemens Simatic Endüstriyel Tablet Pc olabilir. Üstelik uygun fiyatlı ve cazip bir üründür. Hem çok fonksiyonlu hem de uygun fiyatlı olması nedeni ile birçok firma tarafından tercih edilen ürünlerden biri olarak bilinmekte. Kolaylıkla endüstriyel sisteminizin bir parçası olan bu tablet ile kontrollerinizi çok daha kolay sağlayabilirsiniz.

Bulunduğu ortam ile kolaylıkla uyum sağlayan ve adapte olabilen Siemens Simatic Endüstriyel Tablet Pc sayesinde entegre işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Cihazda bulunan sistem görselleştirme yazılımımız bünyesindeki çalışma zamanı sürümlerine de sahiptir.

Sadece Endüstriyel Ortamlar İçin Değil Ofisler İçin de Uyumlu: Siemens Simatic Endüstriyel Tablet PC

Siemens Simatic Endüstriyel Tablet Pc sadece endüstriyel ortamlar için tasarlanmış bir tablet değildir. Tablet PC aynı zamanda ofis ortamlarında da kullanılabilen bir araçtır. Cihazın gelişmiş ara yüz platformu sayesinde çoklu kullanıma uygundur.

Siemens Simatic Endüstriyel Tablet Pc kullanıcılarına birçok özelliği de kullanma imkanı sağlar. Bu özellikler kamera, RFID okuyucu, barkod tarayıcı ve çok daha fazlasıdır. Sağladığı özellikler sektörde sık kullanılan ve cihaz sahiplerinin oldukça işlerine yarayacak özelliklerden bazılarıdır. Daha birçok özelliği beraberinde getiren Siemens Simatic Endüstriyel Tablet Pc sayesinde birçok işinizi tek cihaz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Siemens Simatic Endüstriyel Tablet Pc aynı zamanda Windows 7 ve Windows 10 işletim sistemlerine uyumludur. Yeterli güç ve rezervlere sahiptir.

Endüstriyel tablet PC Siemens Simatic ITP modeli ile Endüstriyel PC’nize uygun RAM ve sabit disk kapasitesi olan bir cihaza sahip olabilirsiniz. Bu nedenle hem ofis hem de endüstriyel ortamlarda kullanılmaya uygun bir ürün olmaktadır.

Siemens Simatic ITP modeli ile kullanıcılara her gün maksimum kullanım ömrü ve performansı sağlamaktadır. Ayrıca kullanıcıların farklı zaman çizelgelerinde kontrol sistemi kurmalarına da olanak sağlayan Tablet PC sayesinde birçok iş çok daha işlevsel ve kolay hale gelmektedir. Ürünün fonksiyonel tuşları bulunmaktadır. Bu tuşlar sayesinde birçok işlev kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Kullanıcıya dokunmatik ekran üzerine çalışma imkanı sağlayan Siemens Simatic ITP modeli sayesinde kullanıcılar aynı zamanda hızlı işlem menüsü ile de kolayca kullanım sağlayabilmektedir. Sadece altı işlev tuşu ile oldukça kullanışlı ve hızlı işlem yapma kabiliyetine sahip olabilirsiniz.

Siemens Simatic Endüstriyel Tablet PC En Zorlu Ortamlar İçin Bile Hazır!

Siemens Simatic Endüstriyel Tablet PC en zorlu ortamlar için bile hazır bir tablet. Nasıl mı? Tablet PC üzerinde yapılan testler cihazın yüksek derecede mekanik ve elektriksel sağlamlığa sahip olduğunu göstermektedir. üstelik cihaz EMC ile test edilmiştir böylece güvenilirliği de herkes tarafından bilinir hale gelmiştir.

Siemens Simatic Endüstriyel Tablet PC MIL-STD-810G güvenliği standartlarına göre test edilmiş ve sertifika almaya hak kazanmıştır. Böylece kullanıcılar güvenli bir kullanım sağlayabilirler. Ürün sayesinde elektronik uyumluluk testine çok daha kolay erişim sağlanabilmektedir.

Siemens Simatic ITP modeli birçok testten ve zorlu çalışmalardan geçerek hazırlanmış bir ekip işidir. Cihaz Microsoft Windows 7 ve Windows 10 işletim sistemlerine sahiptir. Böylece ofis ortamlarında da kullanılabilir olmaktadır. Cihazı işlevsel yapan ise çok yönlü kullanılabilir olmasıdır.

Sonuç olarak Siemens Simatic ITP modeli ile yeni bir teknolojinin altına imzasını atmıştır. Ürün sayesinde çok yönlü kullanıma sahip olunabilmiş ve kullanıcılar için büyük kolaylık sağlanabilmiştir. Hem endüstriyel ortamlarda hem de ofis ortamlarında kullanılabilir olan bu ürün sayesinde kullanıcılar yüksek RAM’e sahip olan Siemens Simatic Endüstriyel Tablet PC ile kolaylıkla ihtiyacı olan tüm işleri halledebilmektedir. Uzun pil ömrü ile asla yarı yolda bırakmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here