Muhendisportali

Kurulduğu günden itibaren özveriyle hizmet veren mühendisportali.com olarak elektrik mühendisliğinden harita mühendisliğine kadar pek çok kategoride sayısız içerik sunmaktayız. Güncel haberleri, mühendislik hakkında sık sorulan soruları, röportajları, teknik bilgileri ve makaleleri, üniversite topluluklarını, kariyer hakkında çeşitli bilgileri ve birçok eğlenceli etkinlikleri sitemizden takip edebilir hatta yorumlarda bulunabilirsiniz.

Mühendislikler hakkında güncel ve doğru bilgileri tek çatı altında toplayan ve bu özelliği ile alanında ilk ve tek olan mühendisportali.com adresinde üretimden pazarlamaya, teknik bilgiden insan kaynaklarına kadar aradığınız her şeyi bulmak mümkün.

Sitemiz Türkiye’nin en kapsamlı mühendislik sitesidir. Sitemizin kuruluş amacı mühendislerin kendilerini geliştirebileceği, iş ilanlarını takip edebileceği ve teknik kütüphaneden yararlanabileceği tamamen ücretsiz bir platform olmaktır. Mühendisliğe dair her türlü detaylı bilgiyi, iş imkanlarını, yeni inovasyon ve girişimlere dair yüzlerce içeriği bulabileceğiniz gibi kendiniz de ilan açabilir paylaşmak istediğiniz bilgileri paylaşabilir aramıza katılabilirsiniz.

Muhendisportali.com olarak alanında uzman yazarlarımızla mühendisliğin olduğu her alanda her konuda var olmayı amaçlıyoruz. Teknik ve pratik eğitimlerle, çeşitli konferanslarla ülkemizdeki teknik Türkçe kaynak azlığını kapatıp mühendisliğin her kolunda mühendisportali.com olarak var olmayı hedefliyoruz. Uzman ekibimizle hazırladığımız bu faaliyetleri tamamen gönüllü olarak yapmaktayız. Bu sosyal girişimimiz ile tüm mühendislere ya da mühendis adaylarına ulaşmayı hedefliyoruz. Mühendislik alanında sunduğumuz içeriklerle sektöre yön veren, en doğru bilgiyi en güzel şekilde aktaran bir mühendis portalı olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm üniversite öğrencilerine ve mühendislere teknik kütüphanemizle aynı zamanda da sektörü insan kaynaklarıyla buluşturan mühendis portalı sitemiz sayesinde tüm mühendislik sektörleri parlak fikirlere kavuşuyor ve kendini geliştirecek dinamizmi kazanıyor.

Sizde bu ekibin içerisinde yer almak, etkinlik veya faaliyet oluşturmak, bilgilerinizi ve tecrübelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz sitemizin hemen üst kısmında bulunan içeriğini ekle, etkinliğini ekle ya da yazarımız ol sekmesine tıklayabilirsiniz. Sitemiz hakkında öneri, şikayet ve istekleriniz için iletisim@muhendisportali.com adresine mail atabilirsiniz.

Muhendisportali.com olarak her zaman gönüllü bir şekilde mühendislik alanına hizmet ve yön vermekteyiz. Sizlerin de katkıları ile Türkiye’nin en kapsamlı mühendis portalı olarak devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here