Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Güçlendirici

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici, zayıf noktalardaki Wi-Fi sinyallerini güçlendirerek, kablosuz ağın kullanım alanı içerisindeki menzilini arttıran bir üründür. Gelişmiş harici antenleri sayesinde kapsama alanını arttıran Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici, tak ve çalıştır mantığıyla çalışan ve kolay kuruluma sahip, kullanıcı dostu bir üründür.

Wi-Fi sinyalleri çevresel faktörler, evin iç yapısı ve diğer elektronik cihazların kanal ayarları gibi birçok etkene bağlı olarak zayıflayabilir. Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici ve yakınlaştırıcı ölü noktalardaki düşük sinyalin gücünü arttırarak, kararlı bir hale getiriyor.

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Güçlendirici 300 Mbps Ne İşe Yarar? Nasıl Çalışır?

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici; modemden gelen sinyallerin zayıfladığı bir noktada prize takılmasıyla çalışır. Ölü noktada prize takılan bu cihaz, ürünün içerisinden çıkan kurulum kılavuzuyla kolayca kurulabilir.

Modemin yayın yaptığı kablosuz ağ adıyla Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendiriciyi bir kez eşleştirmeniz yeterlidir, sonrasında dilediğiniz herhangi bir noktada prize taktığınızda otomatik olarak kablosuza ağa otomatik bağlanarak, sizin belirlediğiniz yeni kablosuz ağ adıyla yayın yapacaktır.

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Güçlendiricinin Özellikleri Nelerdir?

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici, 300 Mbps veri aktarım hızı ve 64 cihazın aynı anda bağlanabilmesini imkan sağlamaktadır. Kör nokta olarak belirtilen noktalarda kullanılmasıyla birlikte, evin bu noktalarında verimli bir kablosuz ağ kullanmak isteyen kullanıcıların; bilgisayar, akıllı telefon, TV, oyun konsolu ve tablet gibi cihaz türlerine yetecek kadar güçlendirilmiş kablosuz bağlantı imkanı sunuyor.

IEEE802.11B / G / N standartlarında çalışan Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici, 2.4 GHz bandında yayın yapabilme özelliğine sahiptir. 2 x 2dBi harici antene sahip Xiaomi Mi Wifi Pro ürünü, prize ister dikey ister yatay pozisyonda takılmış olsun, antenleri sayesinde ölü noktadaki Wi-Fi sinyallerini çok rahat bir şekilde besleyebiliyor.

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps ürününün boyutları; 6,90 x 6,90 x 3.50 cm, ağırlığı ise yaklaşık 125 gr’dır. Kompakt tasarımıyla az yer kaplayan bu cihaz, siyah rengi ve pürüzsüz gövdesiyle de oldukça şık durmaktadır.

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Güçlendirici 300 Mbps Nasıl Kurulur?

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici 300 Mbps ürününün kurulumu için, Mi Home uygulamasını indirmek ve QR kodunu okutarak bir eşleştirme sağlamak yeterli olacaktır, sonrasındaki kolay kurulum adımlarını sırasıyla takip etmeniz yeterlidir.

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici cihazının üzerinde yer alan LED ışık sarı renkte yanıp sönüyorsa, cihazınız bağlantı kurmaya çalışıyor, mavi renkte yanıyorsa cihazınız normal çalışıyor anlamına gelmektedir.

Xiaomi Mi Wifi Pro sinyal güçlendirici cihazı sahip olduğu, IEEE802.11AC standardıyla uyumlu çalışmasından dolayı 5G bandını desteklememektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here