yerden ısıtma des

Her geçen sene yerden ısıtma sistemleri biraz daha yaygınlaşıyor. Yerden ısıtma konusunda fark yaratan firmaların başında gelen Des Enerji, yaklaşık 10 yıldan bu yana İstanbul Zeytinburnu’ndaki merkez ofisinden hizmet vermeye devam ediyor.

Yerden ısıtma nedir?

Yerden ısıtma sistemi genelde iki ayrı biçimde gerçekleşiyor. Des Enerji son dönemde özellikle uzman mühendis kadrosuyla sulu yerden ısıtma alanına yoğunlaşmış durumda. Bunun yanında Des Enerji, elektrikli yerden ısıtma ya da kablolu yerden ısıtma olarak ifade edilen metot için de profesyonel düzeyde çalışmalar yürütüyor. Türkiye’de ve dünyada 40 seneden bu yana otellerde, hastanelerde, stadyumlarda, iş yerlerinde ya da konutlarda sorunsuz şekilde uygulanabilen yerden ısıtma sistemleri hem uygun maliyetlere hem de yüksek verimliliğe sahip.

Des Enerji ile Yerden Isıtma Faydaları Avantajları

Des Enerji sadece elektrikli ve sulu yerden ısıtma alanlarında değil, aynı zamanda soğutma, havalandırma ya da enerji verimliliği gibi önemli konularda da hizmet vermeyi sürdürüyor. Rehau yerden ısıtma süreçlerinde ürün boyutunda Des Enerji’ye destek sunuyor. Des Enerji’nin iş ortaklığı Rehau ile sınırlı değil. Arçelik ve Fırat Plastik gibi güçlü markalarla da güçlerini birleştirmiş durumda. Yerden ısıtma kullanıcı yorumları, Des Enerji etiketiyle gerçekleştirilen ısıtma sistemlerinden ne denli memnun kalındığını yansıtıyor. Uygun yerden ısıtma maliyeti ve ısının her tarafa eşit olarak dağılması, Des Enerji ile yerden ısıtma sisteminin en önemli artıları olarak öne çıkıyor.

Des Enerji Firmasında Yerden Isıtma Nasıl Yapılır?

 Des Enerji’nin uzman saha ekibi, Türkiye’de az bilinen bu sistemi yaşam alanlarınıza kurmadan önce keşif için sizi ziyaret ediyor. Yerden ısıtma borusu sistemin başarıya ulaşmasında önemli kriterlerden biri durumunda. Uygun boru seçimleri başta olmak üzere kaliteli materyallerin belirlenmesinden sonra uygulama hazırlıkları başlar. Yerden ısıtma sistemleri fiyatları Des Enerji farkıyla bütçenizi zorlamayacaktır. Yerden ısıtma fiyatları ne düzeyde olursa olsun kullanıcılara dolaylı yoldan büyük tasarruf sağlıyor. Yerden ısıtma doğalgaz faturası konusunu kabus olmaktan çıkarıyor. Des Enerji’den yerden ısıtma sistemlerine ilişkin destek almak için, Desenerji.com platformunu ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here