sahin rulman sponsor

1986 yılından bu yana hizmet veren Şahin Rulman, kurulduğu ilk yıllarda lineer rulman, ray ve arabalar gibi mekanik ürün ağırlıklı üretim yaparken; günümüzde step motor ve servo motor gibi elektronik ürünlerin üretimine ağırlık vermektedir. Her geçen gün genişleyen ürün yelpazemize, yeni teknolojilerin ortaya çıkmasına paralel olarak yeni ürünler de eklenmektedir. Özellikle step ve servo motor gibi elektronik ürünlerle makinalarda tasarım, montaj ve uzun ömürlülük gibi birçok kullanım gibi problemlerin çözülmesini hedeflemekteyiz. Şahin Rulman olarak amacımız bünyemizde yer alan 20 farklı marka ve binlerce ürün çeşidini size en iyi şekilde sunarak hizmet etmektir. Nitekim bu doğrultuda müşterilerimize hem satış öncesinde hem de satış sonrasında gerekli tüm destekleri vermekteyiz. Bu doğrultuda yazımızı elektronik ürünler kategorisinde yoğun olarak talep gören servo motorlar ve verdiğimiz hizmet kapsamı üzerine kuracağız.

Servo Motorlar Endüstriyel Uygulamalarda Yoğun Olarak Kullanılıyor

Sektörde kontrol motorları olarak da adlandırılan servo motorlar, geri beslemeli kontrol sistemlerinde çıkış hareketini kontrol etmek üzere üretilen, normal motorların yapamadığı açıya, konuma ve hıza sahip olan elektrik motorlardır. Servo motorların içerisinde bulunan ekstra parçalar, motorların etkinliğini arttıran unsurlardandır. Servo motorların geri beslemeli olması kullanıcılarına birçok avantajı beraberinde getirir. Sistemdeki hataları bildirmesi ve düzeltilmesini sağlaması geri beslemeli olmasının sağladığı faydalar arasında bulunmaktadır. Hareket kabiliyeti sayesinde kullanıcılarının makine üzerinde tam kontrol kurmasını sağlar. Kendi arasında DC servo motor (fırçalı), AC servo motor (fırçasız) ve spindle servo motor olarak üç ana gruba ayrılan servo motorların kullanım alanları ise oldukça geniştir. Başta yüksek kontrol hassasiyeti gerektiren uygulamalar olmak üzere birçok küçük ve büyük çaplı uygulamalarda kullanılabilmektedir. Robotik sistemler, CNC tezgahlar, tıbbi cihazlar, üretim makinaları endüstriyel servo motorların kullanılabileceği onlarca alandan yalnızca birkaçıdır.

Şahin Rulman:  Servo Motor Fiyatları ve Çözümleriyle Ön Planda

Şahin Rulman olarak üç farklı servo motor türünde de yüksek kalitede ve farklı çeşitlilikte uygun fiyatlı ürünler tedarik etmekteyiz. Ürün yelpazemizde her tür endüstriyel uygulamalar ile uyumlu bir servo motor çeşidi rahatlıkla bulabilirsiniz. Hem satış öncesi, daha da önemlisi hem de satış sonrasında tüm soru ve sorunlarınıza destek veriyoruz. Satın alım öncesinde ürünlerle ilgili detaylı bilgileri ve katalogları web sitemizde bulabilir; ürünler ile ilgili servo motor kurulum videolarını YouTube hesabımızda izleyebilirsiniz. Satın aldığınız ürünün kurulumunda ve satış sonrasında da müşterilerimize tam destek vermekteyiz. Dolayısıyla sektör geneline göre oldukça uygun fiyatlı servo motorları, yüksek kalite ve iyi bir hizmet ile Şahin Rulman’da bulmanız mümkündür.  Servo motor çeşitlerimizi incelemek isteyenler, ilgili bağlantı üzerinden ürün kategorisine ulaşabilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here